پاورپوینت روستای قلعه نو خالصه

پاورپوینت بررسی روستای قلعه نو (۸۹ اسلاید)

قلعه نو خالصه در استان تهران، شهرستان ري، بخش كهريزك و دهستان قلعه نو واقع شده است.روستاي قلعه نو در كيلومتر ۱۲ جاده ارتباطي شهرري به ورامين قرار دارد. از نظر موقعيت جغرافيايي قلعه نو در طول جغرافيايي   ۵۱ درجه و ۲۷ دقيقه الي ۵۱ درجه و ۳۷ دقيقه  و عرض جغرافيايي ۳۵ درجه و ۲۲ دقيقه الي ۳۵ درجه و ۳۴ دقيقه  و با ارتفاع ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دريا در شهر ري در استان تهران واقع شده است و۱۹۲ كيلومتر مربع وسعت دارد.

پروژه پاورپوینت بررسی روستای قلعه نو، دارای ۸۹ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

فهرست

موقعيت جغرافيايي دهستان قلعه نو

مقر روستا

روستا های مجاور

دهستان هاي مجاور

چشم انداز روستا

نام روستا ( وجه تسمیه )

۲-موقعيت طبيعي روستا

آب و هوا ( اقلیم )

بارش

بادها

خاکها

منابع آبی روستا

آبهای زیر زمینی

۳-مسايل اقتصادي ده ( روستا) …. ۱۳

زمین های کشاورزی

محصولات کشاورزی

کود

ماشین آلات کشاورزی

باغداری

دامداری و دامپروری

منابع


 

موقعيت جغرافيايي دهستان قلعه نو

  از نظر موقعيت جغرافيايي قلعه نو در طول جغرافيايي   ۵۱ درجه و ۲۷ دقيقه الي ۵۱ درجه و ۳۷ دقيقه  و عرض جغرافيايي ۳۵ درجه و ۲۲ دقيقه الي ۳۵ درجه و ۳۴ دقيقه  و با ارتفاع ۱۰۰۰ متر بالاتر از سطح دريا در شهر ري در استان تهران واقع شده است و۱۹۲ كيلومتر مربع وسعت دارد. 

مقر روستا

قلعه نو خالصه در استان تهران، شهرستان ري، بخش كهريزك و دهستان قلعه نو واقع شده است.روستاي قلعه نو در كيلومتر ۱۲ جاده ارتباطي شهرري به ورامين قرار دارد. اين روستا عبارتند از: چالطرخان، نظرآباد و عشق آباد كه در جنوب روستا مي باشند. لازم به ذكر است كه اتحاديه موزاييك سازان و اتحاديه سركه سازان تهران در روستاي عشق آباد قرار دارند. در شرق روستاهاي قمي آباد، حميدآباد، مقيم آباد و ايستگاه راه آهن بهرام ( در مسير تهران – مشهد) واقع شده اند. در شمال، روستا هاي قاسم آباد، عباس آباد علاقه مند و محمود آباد مستقر شده اند. در شمال شرقي روستاهاي گل تپه كوير، كريم آباد و شمس آباد استقرار يافته اند. از شمال غربي به زمان آباد و از جنوب غربي به روستاي ده خير منتهي مي شود.

روستا های مجاور

  اين روستا عبارتند از: چالطرخان، نظرآباد و عشق آباد كه در جنوب روستا مي باشند. لازم به ذكر است كه اتحاديه موزاييك سازان و اتحاديه سركه سازان تهران در روستاي عشق آباد قرار دارند. در شرق روستاهاي قمي آباد، حميدآباد، مقيم آباد و ايستگاه راه آهن بهرام ( در مسير تهران – مشهد) واقع شده اند. در شمال، روستا هاي قاسم آباد، عباس آباد علاقه مند و محمود آباد مستقر شده اند. در شمال شرقي روستاهاي گل تپه كوير، كريم آباد و شمس آباد استقرار يافته اند. از شمال غربي به زمان آباد و از جنوب غربي به روستاي ده خير منتهي مي شود.

.

.

.

برای دریافت پروژه پاورپوینت بررسی روستای قلعه نو، در پایین بر روی لینک دانلود کلیک کنید.


عنوان :پروژه پاورپوینت بررسی روستای قلعه نوپاورپوینت روستای قلعه نو خالصه

 تعداد صفحه : ۸۹ اسلاید

حجم : ۴mb

دانلود

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *